O nás

Náš tým

MUDr. Iveta Janovská
Vedoucí zubní lékařka

Citlivý přístup a komplexní zubní péči nabízí dospělým i dětským pacientům. Věří, že neustálé sebevzdělávání a rozšiřování znalostí jsou základem skvělého výsledku.

Vystudovala obor Stomatologie na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně. Pracovala ve dvou privátních stomatologických ordinacích. V roce 2011 založila vlastní zubní ordinaci Dentina, která byla v roce 2017 rozšířena a přesunuta do zcela nových a moderně vybavených prostor. Podílí se na praktické výuce zubních instrumentářek ve spolupráci se Střední zdravotnickou školou Merhautova.

MUDr. Janovská je členkou České stomatologické komory.

MDDr. Marek Smička
Zubní lékař

Vystudoval obor Zubní lékařství na Lékařské fakultě Masarykovy univerzity v Brně.

Již během studia se zúčastnil odborných kurzů a stáží, od roku 2017 působí v zubní ordinaci Dentina.

MDDr. Smička je členem České stomatologické komory.

MUDr. Jindra Kuchyňková 
Zubní lékařka

Přistupuje ke všem svým pacientům, dospělým i dětem, citlivě a s maximálním nasazením. Samozřejmostí je bezbolestné ošetření.

Vystudovala Lékařskou fakultu Masarykovy univerzity v Brně – obor Stomatologie. Pracovala v privátní zubní ordinaci v Hodoníně, v roce 2009 založila vlastní zubní praxi. Od roku 2015 je členkou týmu ordinace Dentina.

Ve svém oboru se snaží neustále zdokonalovat jak po teoretické, tak po praktické stránce. Účastní se mnoha zahraničních i tuzemských seminářů.

MUDr. Kuchyňková je členkou České stomatologické komory.

MDDr. Iva Kašparová 
Zubní lékařka

MDDr. Iva Kašparová

Bc. Zuzana Zouharová
Dentální hygienistka

Zajímá vás, jakou péči potřebují vaše zuby a dásně? Jste přesvědčeni, že na typu kartáčku nezáleží? Víte, jak vypadá zdravý parodont a co to vlastně je? Bc. Zouharová je zkušená dentální hygienistka a poradí vám, jak pečovat o zuby a dásně tak, aby zůstaly zdravé po celý váš život.

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Brně v oboru Zubní laborant a v pomaturitním studiu se specializovala na stomatologickou péči. V roce 2008 promovala na Fakultě zdravotnictví na Prešovské univerzitě v oboru Dentální hygiena. V roce 2011 se stala členkou týmu zubní ordinace Dentina.

Vyučuje na Střední zdravotnické škole a Vyšší odborné zdravotnické škole Merhautova v Brně. Je členkou aprobační komise Ministerstva zdravotnictví pro dentální hygienistky, členkou Asociace dentálních hygienistek a členkou redakční rady časopisu StomaTeam.

Věnuje se přednáškové činnosti a publikuje v odborných časopisech, vydala publikaci Zdravý úsměv, péče o zuby a dásně.

Kristýna Haluzová, DiS.
Dentální hygienistka

Vystudovala Střední zdravotnickou školu v Brně, poté absolvovala Vyšší odbornou školu v oboru Diplomovaná dentální hygienistka.

Od roku 2017 pracuje v zubní ordinaci Dentina a rozšiřuje své vzdělání na Pedagogické fakultě Univerzity Karlovy v Praze.

Aneta Holubová
Asistentka

Absolvovala Střední zdravotnickou školu v Olomouci v oboru Asistent zubního technika a Střední zdravotnickou školu v Brně v oboru Zubní instrumentářka.

Pracovala v soukromém stomatologickém centru v Brně, od roku 2017 působí v zubní ordinaci Dentina.

Pravidelně se účastní vzdělávacích akcí.

Edita Mozgvová
Asistentka

Absolvovala na Střední zdravotnické škole v Brně kurz v oboru Zubní instrumentářka.

Pracovala v Uherském Brodě v privátní zubní ordinaci se specializací na paradontologii a implantologii.

V roce 2017 se stala členkou týmu zubní ordinace Dentina.

Ivana Bagarová
Asistentka

Pracovala mnoho let jako OSVČ, věnovala se především kosmetice, obličejovým masážím po estetických zákrocích, reflexologii a aromaterapii.

V roce 2020 absolvovala kurz v oboru Zubní instrumentářka, od roku 2021 pracuje v zubní ordinaci Dentina.

Alice Franzová
Asistentka

Alice Franzová

Mgr. Eva Záhorská, DiS.
Recepční

Aneta Kubová
Recepční

Fotogalerie

On-line rezervace

Z kapacitních důvodů už nepřijímáme žádné nové pacienty na dentální hygienu. Děkujeme za pochopení.